£9.00
Verhoog de zichtbaarheid van je stijl door te kiezen voor deze elegante en aantrekkelijke zilveren hartslagarmband van echt 9. Een trendy stuk met een kleiner bedeltje in de vorm van een delicaat hartje en met de optie van een verstelbare ketting. Een object dat kan worden omschreven als eenvoudig en laconiek – de essentie van een ceremonieel gebaar, maar tegelijkertijd multifunctioneel en geschikt voor elke gelegenheid.
Verfraai je outfit met deze prachtige en verfijnde zilveren hartslagarmband – een perfect accessoire dat de hartslag of hartslag weerspiegelt. Het zijn kralen met twee gezichten met een enkele echte Swarovski kristallen kraal en een verstelbare 925 sterling zilveren armband met een schattig hart bedeltje.
Er zit een verstelbare ketting aan en daardoor past de armband comfortabel om elke pols. Het zilveren materiaal dat gebruikt is voor het maken van de armband is stevig en zal niet aantasten, wat betekent dat de armband lang glanzend en net zo mooi zal blijven als toen hij gekocht werd.
Als je op zoek bent naar een mooi sieraad voor een speciaal iemand of als persoonlijke accessoire, dan is deze zilveren hartslagarmband zeker je aandacht waard. Ze komen in eenvoudige ontwerpen en kunnen zelfs gedragen worden voor officiรซle functies omdat je je geen zorgen hoeft te maken over de gepastheid van de stijl.
De hartslag charm symboliseert ook de snelheid van het leven en moet dus worden gekoesterd omdat het leven kort is. Iedereen die ooit de impact van zulke eenvoud heeft gevoeld en zijn eigen favoriete symbool heeft, zou het een kostbaar geschenk vinden.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 5 cm |
| Kleur | Zilver |
| Merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 5 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Maya U –
Iโm thrilled with these bracelets. Theyโre stylish and versatile.