£15.00
Soft Clay Glittery Stone Braided Bracelet is een prachtig accessoire waarmee je er als individu glamoureus uitziet en tegelijkertijd het aspect van klassieke schoonheid behoudt.
Door de zachte klei voelt het ontwerp zeer comfortabel aan tijdens het dragen en de glittersteentjes versterken de glamour van het product. Het gevlochten deel van het ontwerp maakt het uniek en modieus stijlvol om als sieraad te dragen.
Soft Clay Braided Bracelet is een andere creatie van de auteur die charmant is en gebruikt kan worden als accessoire met glittersteentjes. Deze armbanden zijn gemaakt van gevlochten draad waaraan zachte kleikralen zijn toegevoegd met een glinsterend effect. Door hun lichte gewicht en comfortabele gevoel kunnen ze worden gebruikt voor dagelijks gebruik of voor formele kleding. Voeg deze fantastische en even flexibele armbanden toe aan je mode en zie hoe je stijl verandert.
Belangrijke informatie:
Naam: Elastische Kralen Armband / Kralen Armbanden
Pakketgrootte: 100mmx100mm x 30mm
Productverpakking: Onafhankelijke OPP verpakking van een product betekent meestal dat de hele verpakkingsoplossing van het product gebaseerd is op het OPP materiaal.
Goederenmateriaal: Zachte klei met amuletten van glanzende steensoorten zoals strasstenen.
Verpakking: onafhankelijke OPP verpakking
Productvoordelen: handgemaakt, fijn, verslechtert niet voor een lange tijd
Parelgrootte: 10mm
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Hout |
| patroon | Effen |
| vorm | Kralen |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Juliet Z –
These bracelets are fantastic. Theyโre versatile and add a lovely touch to my look.