£20.00
Deze armband is gemaakt van mooie materialen en is niet alleen een stijlvol accessoire, maar gaat ook lang mee, waardoor het een gewaardeerd element van je juwelendoos zal zijn.
Of je nu een mooi cadeau aan iemand wilt geven of gewoon iets voor jezelf wilt weggeven, de verstelbare handgemaakte Lucky Evil Eye Bedelarmband is een ideale zeldzaamheid. Het boze oog is niet per se slecht, vul het aan en laat het een energie worden die goede dingen in je leven brengt.
De handgemaakte Lucky Evil Eye Bedelarmbanden zijn individuele sieraden die geluk en bescherming uitstralen. Alle stukken zijn met de hand gemaakt en kunnen gemakkelijk worden vastgemaakt met een zwart touwtje zodat ze om elke pols passen. Het middelpunt van de aandacht is gemaakt met een boze ogen bedelpatroon waarvan bekend is dat het helpt tegen boze ogen. Omdat ze schattig zijn en bij bijna elke soort kleding passen, versieren deze armbanden niet alleen, maar inspireren ze ook met optimisme en geluk.
Belangrijke informatie:
Naam: Sieraden/Evil eye stenen armband sprekend over een armband die evil eye als thema heeft
Materiaal: Ik denk dat het juist is om een associatie te zien tussen een legering en rijstkralen.
Afmetingen verpakking: 100 (B) x 100 (D) x 20 (H) mm
Stijl: Europa en Amerika
Type: Armband
Stijl: Vrouwen
Modellering: Ogen
Verpakking: Individueel verpakt
Inlegmateriaal: niet inleg
Paklijst: 1 * halsketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| Materiaal | Metaal |
| patroon | Kleurrijk |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Ava C –
These bracelets are fantastic. Theyโre well-made and really elevate my accessory game.