£15.00
Deze spectaculaire constructie is een echt meesterwerk dat is bedekt met de laag van de gouden plating om de verfijning van de jurk te verbeteren. In elke maat schuilt een stoere look die niets anders doet dan stinken naar zelfvertrouwen, terwijl de geraffineerde touch het ook ideaal maakt voor de suited-and-booted en casual wear.
Als we het hebben over zo’n armband als sieraad, zijn de gebruikte stenen diamanten waardoor deze armband flikkert door er alleen maar licht op te werpen. Mooi en nauwkeurig borduurwerk en versieringen maken dit stuk tijdloos en je kunt er zeker van zijn dat het nog vele jaren aanbeden zal worden.
Of dit nu je beloning is voor goed werk of het cadeau van je leven, onze Gold Plated Diamond Chunky Armband is een knaller die niet onopgemerkt zal blijven.
De Gold Plated Diamond Top Cuban Chunky Armband is een groot sieraad dat de punk- en hiphopcultuur in ere houdt. Deze band is met hoge precisie geproduceerd en heeft een brede Cubaanse schakel met een diamanten lijn.
De toevoeging van vergulding aan dit stuk geeft het iwatch een elegant tintje, waardoor het uniek is voor de stoutmoedigen onder de samenleving en modeliefhebbers. Het heeft een perfecte mix van glamour en attitude door de punk- en hiphopcultuur en maakt daarom deel uit van elke glamoureuze garderobe.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Gold Plated Diamond Chunky Armband / Armband
Afmetingen verpakking: 100 x 100 x Lengte 20mm
Materiaal: Alloy
Stijl: Europa en Amerika
Type : Vrouwen
Vorm : dikke ketting
Afbeelding : Eenvoudig
Kleur: Goud, Zilver
Populaire elementen: geometrie
Paklijst: Legering armband / een
| Gewicht | 0.05 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| kleur | Goud, Zilver |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Titanium |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 05 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Sophie E. –
Iโm very pleased with these bracelets. They add a lovely touch to my jewelry collection.