£11.00
Dit meesterwerk Feather Star Moon Totem Thai Silver Armband is gemaakt in Thailand met verfijnd zilver en het presenteert veer, ster, maan, totems in detail.
Het toont een hoge mate van vakmanschap en door de begiftiging met deze symbolische details is de esthetische waarde zeer aantrekkelijk.
Deze prachtige armband is een waar meesterwerk van sieradenmakers dat je zal betoveren met zijn ontwerp gebaseerd op de rijkdom van de natuur.
Deze armband is niet alleen een stijlvol sieraad, maar ook een echt kunstwerk van Thaise zilversmeden.
Vanuit dit perspectief leidt het gebruik van zowel de conventionele benadering als de moderne esthetiek tot de creatie van een sieraad dat tegelijkertijd klassiek en innovatief is.
Als je op zoek bent naar een sieraad voor dergelijke gebeurtenissen of een andere belangrijke gebeurtenis, of als je de glans aan je garderobe wilt toevoegen, dan is deze armband perfect voor jou.
Productinformatie:
Behandelingsproces: Galvanisch
Kleur: Thais zilver
Materiaal: Koper
Zuiverheid: instelbare opening
Populaire elementen: Onheilspellend
Afmetingen: , de binnendiameter is 56mm en de dikte is 3. 2mm
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| Kleur | Zilver |
| Merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Schrijvend |
| vorm | Bangle |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Addison B. –
These bracelets are wonderful. Theyโre chic and beautifully crafted.