£20.00
Deze prachtige armband van fijn materiaal is geschikt om dagelijks te dragen en is geschikt voor zowel mannen als vrouwen als symbool van spirituele bescherming. De levensboom bedel als zilveren sieraad heeft een vrij complex ontwerp waardoor het een gewild accessoire is voor vele gelegenheden.
Of je nu een casual outfit wilt verfraaien met wat hout of liever een sieraad hebt dat iets voor hem of haar symboliseert, de Levensboom Armband is een uitstekende aanwinst.
De armband heeft een maat die voor iedereen geschikt is en is gemaakt van materialen die ervoor zorgen dat de armband generaties lang mooi blijft. Het moet een symbool zijn van de schoonheid van de natuur en tegelijkertijd een item dat je persoonlijkheid en stijl laat doorschijnen.
De Levensboom Armband is zeker een klassiek accessoire dat zowel door mannen als vrouwen gedragen kan worden. Het belangrijkste onderdeel van deze armband is de levensboombedel, die schattig is en kracht, groei en affiniteit met de natuur uitstraalt.
Het strakke ontwerp is een meesterwerk met een stijlvolle eenvoud en ergonomie die goed ontworpen is voor een stevige grip. De ketting is ook verstelbaar voor verschillende polsmaten, zodat hij perfect bij je past. Laat alle betekenis van de levensboom tot uiting komen in deze trendy en functionele armband.
Belangrijke informatie:
Naam: Betekenisvolle Bedelarmband/Mannetje/Vrouwtje/Boom des Levens Armband
Materiaal: Metaal
Pakketgrootte: 100 (mm) x 100 (mm) x 50 (mm)
Categorie: Armband
Stijl: unisex
Kristal type: kristal
Styling: levensboom, de bladeren, de liefde en de bloemen
Inleg materiaal: als synthetische edelsteen / semi-juwelen legering inleg
| Gewicht | 0.05 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 50 cm |
| maat | Medium |
| stijl | 1 stijl, 2 stijl, 3 stijl |
| merk | Armbanden Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| Materiaal | Stof |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 05 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 5 cm |
| Kleur | Groen |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Casey W –
Perfect bracelet. Itโs well-made and looks fantastic. Iโm very happy with my purchase.