£25.00
Ontdek de Mode en Schoonheid met de aankoop van je Unisex Armband van Magnetisch Koper. Deze armband is gemaakt van hoogwaardig koper, gegraveerd met magneten, en ziet er niet alleen mooi uit, maar heeft ook therapeutische kwaliteiten.
Het stijlvolle en eenvoudige ontwerp is unisex en past bij iedereen die een elegant sieraad aan zijn of haar persoonlijkheid wil toevoegen en tegelijkertijd pijn wil verlichten of de bloedsomloop wil verbeteren. Je kunt dit handige sieraad vandaag nog aanschaffen en de verandering voelen die ermee gepaard gaat.
De magnetische koperen armband is een aantrekkelijk accessoire dat het uiterlijk van een persoon verbetert, maar tegelijkertijd is het niet alleen een elegant sieraad, maar kan het ook een remedie zijn tegen verschillende ziekten. De armband is gemaakt van koper en wordt geleverd met ontworpen magneten rond de structuur van de armband. De specifieke stijl is inderdaad unisex, wat betekent dat zowel mannen als vrouwen het apparaat kunnen gebruiken en gelijke voordelen ontvangen en het uiterlijk waarderen. Als iemand een modieuze armband wenst of op zoek is naar een hulpmiddel voor magnetische therapie, dan kan deze armband een geweldige mix bieden van zowel stijl als potentiรซle hulp op het genoemde gebied.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Magnetische Koperen Armband / Armband
Afmetingen verpakking: 120 (b) x 100 (h) x 40 (d) mm
Stijl: Religieus/Totem
Materiaal: Rood Koper
Afmeting is 22. 0cm lang en 15. 0cm breed
Type: Armband
Modellering: Totem
Verpakking: Individueel verpakt
Geschenk-geef gelegenheden: Zakenreizen, Gedenktekens & Incentives, Handelsbeurzen & Tentoonstellingen, Productgoedkeuring & Publiciteit, Personeelswedstrijden & Gebeurtenissen, Bedrijfsjubilea, Ontvangst & Lancering.
| Gewicht | 0.07 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 100 × 40 cm |
| Kleur | Brons |
| merk | Armbanden Butik |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Titanium |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 07 KG |
| lengte | 12 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 4 cm |
| kenmerken | Enkel stuk |
| maat | Medium |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jesse –
These bracelets are wonderful. Theyโre stylish and perfect for everyday wear.