£22.00
Hier introduceren we de Tri-Color Heart Design Vrouwenarmband – een sieraad met een hartenthema, prachtig ontworpen vrouwenarmband voor die ene speciale persoon. Deze armband is modieus en trendy qua look en feel omdat het een driekleur heeft die het makkelijker maakt om aan te vullen met casual of formele kleding.
Productbeschrijving:
Wees romantisch met je stijl met onze Tri-Color Heart Design Vrouwenarmband, inclusief een hartvormige bedel is gemotiveerd met kristal om het eruit te laten zien als een echt juweel dat je pols er elegant uit zal laten zien. Deze armband heeft 3 plating; zilver, goud en rosรฉgoud, en dit samenspel van kleuren rond de pols maakt dit een stuk dat een nogal sterk en gedurfd statement maakt.
In termen van presentatie is deze armband gemaakt in een goede kwaliteitsstandaard op zo’n manier dat je er lang plezier van zult hebben. De ketting van dit herenaccessoire kan worden aangepast zodat hij comfortabel om de pols past, terwijl de karabijnsluiting ervoor zorgt dat de ketting pas opengaat als het tijd is om hem af te doen.
Het is bijna zondig lekker om zelf te gebruiken of het is een perfect geschenk dat tijdloos is en veel wordt gekoesterd, Tri-Color Heart Design Damesarmband. Gecoรถrdineerde schoonheid en verfijning op een hoger niveau met deze prachtige armband die bij elke outfit past.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Taylor L –
Love this bracelet! Itโs versatile and adds a nice sparkle to my wrist.