£16.00
Benadruk je stijl met deze prachtige damesarmband van titanium, het perfecte accessoire voor koppels. Deze armband is gemaakt van eersteklas titaniumstaal voor een sterke en slanke look die bij elke outfit past. Hij moet veelzijdig zijn en het type dat gedragen kan worden naar het werk of bij andere formele gelegenheden.
Deze betaalbare titanium stalen dames liefdesarmband brengt de elegantie van vrouwen naar voren en symboliseert liefde en genegenheid tussen paren. Gemaakt van titaniumstaal dat sterk is en een stijlvolle uitstraling heeft, is het geschikt voor gebruik bij elke gelegenheid.
De detaillering van het ontwerp brengt een prachtig symbool van liefde, wat zorgt voor een romantische en sentimentele sfeer. Het titanium stalen materiaal behoudt de sterkte van de armband, zodat hij niet snel breekt of roest, zodat degene die hem draagt hem generaties lang zal hebben. Beide bovenstaande ontwerpen hebben geen sluiting en deze armband kan dus gemakkelijk worden aangepast aan de gewenste polsmaat.
Het ontwerp is elegant en glamoureus en kan dus dag en nacht gebruikt worden, waardoor het een perfecte metgezel is voor elke vrouw. Of je nu een speciaal iemand hebt aan wie je het cadeau wilt doen of een nieuw sieraad voor jezelf wilt, dit sieraad van titanium stalen dames liefdesarmband is een goede keuze. De schoonheid toegevoegd aan de duurzaamheid van het hout maakt het verzekerd stuk dat de kwaliteit van het product weerspiegelt.
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Titanium |
| patroon | Effen |
| vorm | Bangle |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Casey A –
Wonderful bracelet! Itโs perfect for layering or wearing alone. Very pleased with my purchase.