£18.00
Verbeter je modieuze spel en bescherm je modieuze Temperament Cirkel Boze Oog Armband. Deze armband is gemaakt van sterling zilver en heeft een klein boze oog bedeltje en diamantรฉ cirkel details eromheen, dit is zeker een prachtig stuk.
Deze armband is het perfecte accessoire voor elke outfit en is ideaal voor wie van modeaccessoires houdt die ook veelzeggend zijn. Koop de Temperament Cirkel Armband met het Boze Oog en versterk je sieradenaccessoires nu.
De Temperament Cirkel Armband met het Boze Oog is zo’n fascinerend sieraad waarmee je mysterie kunt aantrekken. De armband wordt geleverd met een opvallende cirkelvormige bedel in het ontwerp van het boze oog met een duivels oog dat het een rebelse en gedurfde uitstraling geeft. Deze armband is stijlvol en toch mysterieus en is ontworpen met een scherpe precisie. De ontwerpers van de ring hebben deze aantrekkelijk ontworpen omdat hij er uniek uitziet en een stijlvolle uitstraling heeft die karakter en persoonlijkheid symboliseert.
Belangrijke informatie:
Naam: Temperament Cirkel Boze Oog Armband of gewoon Boze oog armband
Materiaal: Koper
Afmetingen verpakking: 100 bij 100 bij 30 mm
Stijl: Koreaanse stijl/Koreaanse stijl
Behandelingsproces: Diamant
Type: Armband
Stijl: Dames
Modellering: Geometrie
Verpakking: Individuele verpakking
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| kleur | Goud, Zilver |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Morgan T –
Absolutely love this bracelet. The design is beautiful, and itโs very comfortable to wear.