£10.00
Onze opvallende Sterling Zilveren Zijwaartse Armband brengt je pols-accessoires naar een hoger niveau. Deze armband is gemaakt van echt sterling zilver en het zijwaartse symbool van de armband past bij vrijetijdskleding of de garderobe van elke stijl-enthousiasteling.
Zoals je kunt zien, kan het op elke dag, tijdens elk seizoen en voor elk evenement worden gedragen omdat het een elegant en modieus accessoire is. Dit is een van die stukken waarmee je jezelf kunt verwennen of die je kunt kopen als een prachtig cadeau voor iemand van wie je houdt.
De Sterling Zilveren Armband is een van die sieraden die je in elk van je outfits kunt verwerken en er klassieker uit kunt laten zien.
Hij is gemaakt van uitstekende sterling zilveren materialen en heeft een zijwaarts ontwerp dat helemaal nieuw is voor de traditionele armbanden. Het ontwerp is vrij eenvoudig, het kan zowel tijdens een werkdag als tijdens avondevenementen worden gedragen, dus de ring is een multifunctioneel accessoire.
Als los accessoire, of samen met andere stukken om de pols gewikkeld, deze armband vangt de elegantie van eenvoudige, strakke lijnen in sterling zilver.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Sterling Zilveren Armband – Zijdelings Zilveren Armband / Armband
Afmetingen verpakking: 100 (breedte) x 100 (lengte) x 20 (hoogte) mm
Import bestaat uit 100% nieuw ontwerp, en producten van hoge kwaliteit worden ook geรฏmporteerd in het land.
Eenvoudig, stijlvol en gul
Behandelingsproces: galvaniseren
Type: Armband
Stijl: dames
Verpakking: Individueel verpakt
Edelmetaalkwaliteit: letterlijk de woorden ‘verkoperd met zilver’, respectievelijk ‘verkoperd met goud’.
Kleur: zoals afgebeeld
Zuiverheid: Verzilverde armband, vergulde armband
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| Maat | Medium |
| kleur | Zilver |
| merk | Armbanden Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Casey T –
This bracelet is stunning! High quality and very stylish. I get compliments every time I wear it.