£9.00
Deze schattige, hartverwarmende Perzikbloesem Geweven Armbanden passen perfect bij het motief van complexe patronen met verwijzingen naar de natuur, waardoor ze geschikt zijn voor elke situatie. Voel de natuur met elegantie met dit unieke kunstwerk.
Breng voor altijd de glamour over van deze schattige perzikbloesem geweven armbanden die perfect zijn voor het hart. Ze worden beschreven als prachtige creaties die het werk van de natuur imiteren en vertegenwoordigen een ongelooflijke verfijning.
Elk accessoire is een kunstwerk; een zacht vlechtwerk dat overgaat in andere vlechtwerken om een armband te maken.
Deze armbanden zijn versierd met schattige perzikbloesem bedeltjes die de harten zullen veroveren met pure elegantie.
Deze prachtige armbanden zijn professioneel gemaakt van rijke materialen die elegantie en duurzaamheid uitstralen.
Of je ze nu aan een speciaal iemand geeft als blijk van je liefde of gewoon jezelf verwent met deze prachtige armbanden, je zult het ermee eens zijn dat ze symbool staan voor waar mode en liefde elkaar ontmoeten. Breng tijd door met deze fascinerende perzikbloesem geweven armbanden voor liefhebbers van het hart, bedoeld om een rijke ervaring van de tedere streling van de natuur te bieden.
Elke armband is buitengewoon; het is geweven met een wonderbaarlijke structuur waarbij patronen met elkaar verbonden zijn als de miniatuurweergave van de bloeiende perzikboomgaard. Deze armbanden zijn versierd met ingewikkeld ontworpen fijne bedels die een huidachtig gevoel geven – een look geรฏnspireerd op de verleidelijke perzikbloesems die een droomachtig element toevoegen aan de armband en die zeker ieders hart zal betoveren.
Deze lastige accessoire-sieraden zijn gemaakt met veel delicaat werk en het meest kwalitatieve materiaal. Ze zien er niet alleen chique en glamoureus uit, maar ze gaan ook jarenlang mee, waardoor hun dragers een onbetaalbare waardering krijgen voor het voortreffelijke werk.
Als je besluit om deze armbanden cadeau te doen aan een dierbare of gewoon de schoonheid ervan waardeert terwijl je ze draagt, zal het een perfecte weerspiegeling van stijl gecombineerd met emoties worden, en daarom een perfect accessoire.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| Materiaal | Stof, Zilver |
| patroon | Gevlochten |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Nora S. –
Iโm very pleased with these bracelets. Theyโre versatile and beautifully crafted.