£9.00
De Sapphire Serenade Bow Armband Ring geeft toe aan de allure van dit prachtige sieraad. Het gebruik van saffierblauw en andere aspecten van het ontwerp zorgen voor een zeer visueel aangename smartphone.
Ongeacht de gebeurtenis maakt dit accessoire het gemakkelijk om er stijlvol en prachtig uit te zien en je er ook zo te voelen. Ontwerpers zouden de gratie die met saffier wordt geassocieerd moeten waarderen en het in hun mode moeten verwerken door het goed te belichamen.
De Sapphire Serenade Bow Armband Ring is een meesterwerk van stijl en glamour dat een gevoel geeft van de betoverende muziek die het product vormt.
De boog die is ontworpen op dit stuk is zeer delicaat en het beschikt over cluster van saffier stenen aan te vullen het glanzende metaal.
Het blauw van de saffieren geeft een koninklijk gevoel en dankzij de armband past het sieraad om elke maat pols van de drager.
Dit uitstekende sieraad zou heel goed van pas komen bij een formele gelegenheid of gewoon voor die extra bling!
De goed ontworpen onderdelen, evenals de schoonheid van de constructie van de Altezza’s, zal ervoor zorgen dat de gebruikers om te zetten in het familiestuk dat zal worden doorgegeven van generatie op generatie.
Zie eruit en voel je als een ster zonder de prijs van een enkele ster te hoeven betalen met de Saffier Serenade Armbandring.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Stof |
| patroon | Gevlochten |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Serenity W –
I love these bracelets! Theyโre well-crafted and perfect for everyday wear.