£28.00
De S925 Rosรฉgouden Vlinder Armbanden zijn een van de mooiste producten in de momenteel aangeboden sieradenlijn, omdat ze vrij aristocratisch zijn en tegelijkertijd geassocieerd kunnen worden met het beeld van een zachte vlinder. Met 925 sterling zilveren materiaal en rosรฉgoud verguld oppervlak, heeft deze armband een kleine vlinder charm die eruit ziet alsof hij vliegt aan de ketting van de armband. Dit is een prachtig accessoire dat niet alleen een sieraad is, maar ook veel waarde heeft en dagelijks kan worden gedragen of aan iemand cadeau kan worden gedaan bij een speciale gelegenheid.
Druk de schoonheid uit met de S925 Rose Gold Butterfly Armbanden, het is een prachtig en ingewikkeld accessoire dat zich richt op de charme van rosรฉgoud en de gratie van de vlinder. Deze enkelband is gemaakt van S925 echt zilver, is rosรฉgoud verguld en heeft een vlinderontwerp dat eruitziet alsof hij over de pols vliegt. Het kleine en gedetailleerde werk op de armband plus de ruwheid van het oppervlak van het stuk geeft deze armband een pluchen uitstraling waardoor hij bij elke gelegenheid gedragen kan worden.
De vlinder is symbolisch en heeft te maken met verandering, ontwikkeling en schoonheid; daarom is het dragen van deze armband zinvol en speciaal. Het maakt niet uit of het een huwelijksverjaardag of verjaardag is, of dat je gewoon jezelf of je geliefden wilt verwennen, deze armband is ideaal. Het schuifplaatje zorgt ervoor dat de kracht die de gebruiker uitoefent bij het aanpassen van de lengte van de ketting meer comfort biedt aan de gebruiker. De sluiting van deze armband is stevig, wat net dat beetje extra geeft en ervoor zorgt dat je armband in de loop van de dag niet verschuift.
Het is een gewone en bruikbare armband voor een persoon of een accessoire dat je aan een speciaal iemand cadeau kunt doen. Draag hem casual met een wit overhemd en een spijkerbroek, maar als je voor elegantie wilt gaan, gebruik hem dan samen met andere armbanden. Deze S925 Rose Gold Butterfly Armbanden zijn een echte klassieker die je gemakkelijk kunt op- of afdoen voor elke gelegenheid.
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 12 × 3 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Hout |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 12 cm |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Elena T –
These bracelets are fantastic. Theyโre elegant and enhance any outfit.