£18.00
Rose Gold Love Infinity Armband is gemaakt onder het thema van liefde en eindeloze toekomst met je geliefde. Deze armband is gemaakt van rosรฉgoud van topkwaliteit en heeft een bedeltje met het oneindigheidssymbool dat eindeloze verbondenheid en liefde symboliseert. De armband is geschikt voor dagelijks gebruik of als een speciaal cadeau voor je geliefde.
Laat jezelf en je partner elkaars hand vasthouden met deze betoverende creatie die liefde symboliseert – de Rose Gold Love Infinity Armband. Deze armband is gemaakt van superieur rosรฉgoud en bevat een oneindigheidssymbool en symboliseert dat liefde geen grenzen heeft en een grenzeloos vermogen tot verandering. Het warme rosรฉgoud geeft een glamoureus gevoel aan het ontwerp dat gemakkelijk kan worden gebruikt voor elke gelegenheid, casual, officieel en zelfs functies.
Het symbool van oneindigheid is een symbool van eeuwige liefde, vriendschap, positieve ideeรซn, en daarom zal zo’n armband een uitstekend cadeau zijn voor iemand dichtbij of voor jezelf als een symbool van vertrouwen in iemands krachten. Omdat de kettingen verstelbaar zijn, kunnen ze op maat worden gemaakt, zodat ze comfortabel zitten en de beste pasvorm hebben. De stabiele gesp is een leuk extra detail, waardoor de armband goed blijft zitten zolang je hem draagt.
Deze armband is bedoeld voor mensen die iemand hebben aan wie ze hun liefde willen uiten of voor mensen die een bedeltje willen dat hen voortdurend herinnert aan hun enorme mogelijkheden. Je kunt hem samen dragen met formele kleding die je hebt om uit te gaan, of je kunt hem samen dragen met andere armbanden voor een gelaagde, trendy look. DeRose Gold Love Infinity Armband is een stuk dat liefde van en naar, verbinding en kracht symboliseert voor al haar dragers.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 8 × 8 × 4 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| Materiaal | Goud |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 8 cm |
| breedte | 8 cm |
| hoogte | 4 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Sofia P –
These bracelets are fantastic. Theyโre elegant and make a great addition to my collection.