£12.00
Koop een Rose Gold Heart Pearl Design Armband voor dames: het heeft een verfijnde charme die elke dag gedragen kan worden en wordt geleverd met een glanzende parel. Ideaal accessoire dat kan worden gedragen voor formele evenementen, maar ook voor casual outfit. Nog een geweldig cadeau dankzij de eenvoudige maar tijdloze esthetiek en het gebruik van materialen van de hoogste kwaliteit.
Productbeschrijving:
Til je mode naar een hoger niveau met deze mooie Rose Gold Heart Pearl Design-armband, een klassiek accessoire voor de mode van de moderne vrouw. De armband is gemaakt van speciaal materiaal en is voorzien van een mooie en tedere hartvormige hanger die strikt bezet is met glinsterende parels, waardoor hij met zijn romantische stijl perfect is voor elke gelegenheid.
Het vakkundig toegepaste rosรฉgoud zorgt voor warmte met de toevoeging van luxe waardoor dit sieraad de perfecte armband is om te dragen bij elke formele gelegenheid of zelfs casual wear. Van een gala-evenement tot dagelijkse kleding, het ontvangt bewondering en betovert de aandacht van de toeschouwers door het uitstekende ontwerp van de armband.
Doe jezelf of een vriend een plezier en versier jezelf met deze prachtige Rose Gold Heart Pearl Design armband charme en elegantie. Als er รฉรฉn item is waarvan gezegd kan worden dat het onmisbaar is in de serie, dan is het wel deze armband. Het heeft een zeer elegant ontwerp en een geweldige afwerking die de tijdloze schoonheid van de serie weerspiegelen.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Riley O –
Iโm very pleased with these bracelets. Theyโre chic and versatile.