£12.00
Met de Stainless Steel Angel Wings Armband geef je je kleding een extra vleugje pit. Deze armband is gemaakt van fijn roestvrijstalen materiaal, gaat langer mee en wordt niet snel aangetast door aanslag.
Deze halfhoge Stainless Steel Angel Wings Armband is een onmisbare toevoeging aan je collectie. Goed gemaakt en gepolijst, dit voorbeeldige stuk illustreert schoonheid en klasse in elk aspect. De ontworpen accessoires maken de prachtige vooruitzichten van de armband in het bijzonder bestaat uit een engelenvleugels carving.
Deze armband is gemaakt van fijn roestvrijstaal en staat garant voor een zeer lange levensduur en wordt een erfstuk dat je met trots aan je kinderen kunt doorgeven. Het roestvrijstalen materiaal geeft het horloge een glanzende uitstraling, wat het item luxueus maakt.
Deze armband wordt geleverd met een verstelbare sluiting waarmee je hem comfortabel om elke polsmaat kunt bevestigen en de hele dag kunt dragen. Als je naar een speciale gelegenheid gaat of gewoon je garderobe wilt opleuken en er prachtig uit wilt zien, dan is deze Angel Wings armband echt iets voor jou.
Deze hypnotiserende Stainless Steel Angel Wings Armband is zeker leuk om te dragen voor degenen die de waarde van tijd respecteren en graag mooie en dure dingen waarderen. Bewonder de sterachtige patronen en maak deze armband van jou om de exclusiviteit van je uiterlijk en de verfijning van je keuze te verbeteren.
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| Kleur | Zilver |
| Merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Bangle |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Roestvrijstalen engelenvleugels armband
Er zijn nog geen beoordelingen.