£10.00
Het toppunt van elegantie en spiritualiteit: de ‘Purple Sandalwood Buddha Beads Armband’. Dit sieraad is zeer gedetailleerd gemaakt met paarse sandelhoutkralen, waardoor deze armband vredig en elegant aanvoelt. Elke kraal is met de hand gebeeldhouwd, waardoor je kunt zien hoe vakkundig de gezichten van de Boeddha’s zijn afgebeeld – kalm en vredig, het gezicht van verlichting.
Het nieuwste item is de Paarse Sandelhout Boeddha Kralen Armband – een uniek accessoire dat spiritualiteit combineert met de wens om stijlvol te zijn. Het vakmanschap van deze armband is uitmuntend en de paarse sandelhoutkralen die het hoofdbestanddeel van deze armband vormen, zien er mystiek mooi uit en dragen mysterieuze spirituele waarden met zich mee. In elke kraal zijn prachtige ontwerpen gesneden door professionele ontwerpers om een sieraad met speciale betekenis te maken.
De sandelhoutsoort die in deze armband wordt gebruikt is paars en staat bekend om zijn ademende en kalmerende effecten en is fantastisch voor meditatiedoeleinden. Een prachtige fluweelachtige paarse tint die grenst aan verfijning en die gemakkelijk kan worden verwerkt in casual en zelfs officiรซle kleding.
De kralen vertegenwoordigen het bestaan van een Boeddha, wat mensen die de armband dragen een constante herinnering geeft aan hun spirituele ervaring en geloof op weg naar verlichting, innerlijke vrede en/of mindfulness. Het lichaam van de kralen schuurt niet en is heel comfortabel wanneer het op de huid wordt gedragen.
Deze armband is niet zomaar een accessoire dat iemand om zijn arm draagt, maar het is veel meer een hulpmiddel dat mensen gebruiken om hun leven te veranderen. Of het nu je eigen intentie is of dat je er een koopt voor je geliefde, de Paarse Sandelhout Boeddha Kralen Armband is een perfect modeaccessoire dat net zo symbolisch en betekenisvol is voor iemands spirituele reis.
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 12 × 4 cm |
| Kleur | Bruin |
| Merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 15 cm |
| breedte | 12 cm |
| hoogte | 4 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Hazel N –
These bracelets are amazing. Theyโre well-made and stylish.