£32.00
Dit prachtige sieraad is met uiterste schoonheid en precisie gemaakt en heeft de bedel van de levensboom die in kralen en natuurstenen is gekerfd. De kleuren die gebruikt zijn bij het maken van de steen zijn goed gekozen om een goede combinatie te maken die een vleugje elegantie aan je pols geeft.
De ketting is gemakkelijk verstelbaar zodat hij past bij elke polsmaat vanwege het gemak van de schuifjes, waardoor hij voor elke gelegenheid kan worden gebruikt. Natural Stone Tree of Life Armband is hier, slaag erin om de schoonheid van de wereld om je heen te waarderen en er oogverblindend uit te zien met dit sieraad.
De Natuurstenen Levensboom Armband is een schitterend en symbolisch sieraad voor vrouwen. Onder hen is een prachtige levensboom charm met natuurstenen ingewikkeld geรฏntroduceerd in de productie.
Een van de beschreven kenmerken is dat de armband kracht, harmonie en schoonheid van de omringende natuur symboliseert. En dankzij de verstelbare functie is het horlogebandje geschikt voor mensen van alle polsomtrekken. Als je op zoek bent naar een stijlvol sieraad dat je elegantie geeft en tegelijkertijd de essentie van het leven dat door de levensboom armband wordt uitgebeeld, waardeert.
Belangrijke informatie:
Naam: Tungsten Carbide Wedding Band voor mannen & Comfortabele en stijlvolle Tree of Life Manchet / Tree of Life Bangle
Pakketgrootte: afmetingen: 150mm x 100mm x 40mm
Stijl: Manier OL
Materiaal: Kristal
Type; armband
Stijl: Vrouwen
Kristal type: zonnesteen
Modellering: Geometrisch
Verpakking: Individueel verpakt
Paklijst: 1 ketting
| Gewicht | 0.04 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 10 × 4 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Kleurrijk |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 04 KG |
| lengte | 15 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 4 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Emily –
These bracelets are perfect. Theyโre beautifully crafted and add a lovely touch to my accessories.