£15.00
Deze geavanceerde stijlklasse wordt je aangeboden met onze Natural Opal Beads Armbanden, compleet met echte opaal edelstenen. Elk sieraad is anders en vertegenwoordigt perfect het kleurenspel dat kenmerkend is voor opaal.
De opaal kralen worden vervolgens geweven op een manier die ervoor zorgt dat het product dat uiteindelijk wordt geproduceerd sterk genoeg is om lang mee te gaan, maar tegelijkertijd mooi genoeg is om de schoonheid van de persoon die het draagt te verbeteren. Deze armbanden zijn prachtig en jij of een geliefde kan koninklijk zijn door het dragen van deze fantastische opalen armbanden.
De Natural Opal Beads Armbanden zijn geweldige sieraden die de kostbaarheid van opaalstenen laten zien. In deze armbanden zitten originele opaal kralen die goed geregen zijn om de armbanden een interessante en vrij stralende uitstraling te geven. De armbanden met roestvrijstalen accenten zijn duurzaam en hebben een eigentijdse look. Ideaal om gedragen te worden door dames die de voorkeur geven aan natuurlijke edelstenen. Deze armbanden zijn elegant en charmant en passen bij elke gelegenheid.
Belangrijke informatie:
Naam: Natuurlijke Opaal Kralen Armbanden/Kralen Armbanden
Pakketgrootte: 100 ร 100 ร 30 (mm)
Punttype: Armbanden
Materiaal: Halfedelsteen
Stijl: Klassiek
Geslacht: Vrouwen
Armbanden Type: Bedelarmbanden
Functie: Trendy
Artikelnummer:Armbanden
Materiaal: Legering
Armband: vrouwen touw ketting
Kleur: als afbeelding
Geslacht: vrouw
Pakket: 1 stuk
Maat: 17cm
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Steen |
| patroon | Massief |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 3 cm |
| vorm | Armband |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jade C –
Iโm very pleased with these bracelets. Theyโre stylish and make a fantastic addition to my collection.