£10.00
Geef je look een oppepper met de Natural Amethyst Pearl Drop Bracelet. Het maakt gebruik van echte amethist stenen en gepolijste parels, dit brengt de stijl en gratie van het stuk geschikt voor alle feesten of dressing codes.
Er is gebruik gemaakt van dieppaarse amethisten en parels om de armband een vleugje klasse en vrouwelijkheid te geven, waardoor het geschikt is voor zowel formeel als informeel gebruik. Het is daarom aan te raden om je echtgenoot, zus, dochter, moeder of zelfs vriendin te verrassen met deze geweldig uitziende armband en de finesse van je kleding te verhogen.
De natuurlijke amethist armband is een van de prachtige sieraden die de schoonheid van amethist laat zien.
De natuurlijke amethiststenen hebben stuk voor stuk een stijlvolle en rustige uitstraling. Het is een van de meest populaire kristallen met vredige en helende voordelen voor iedereen die het gebruikt. Deze edelsteen heeft een neutrale en positieve invloed op iedereen die het draagt.
Zo gemaakt met een fijne kwaliteit vakmanschap en Blair interieur ontwerp, zal het dienen voor de aankoop van de beste kristal armband.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Natuurlijke Amethist Armband: Beste Kristal Armband / Armband
Pakketgrootte: 100/100/50 = 5000 mm
Materiaal: Kristal
Stijl: Vrouwen
Styling: rond
Kristal type: roze kristal
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 5 cm |
| kleur | Roze |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Titanium |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 5 cm |
| kenmerken | Enkel stuk |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Nora S. –
These bracelets are amazing. Theyโre stylish and versatile.