£30.00
Hier presenteren we je de Natural Crystal Sterling Zilveren Armband voor dames, een perfecte samensmelting van rauwe schoonheid en stijl. Deze unieke armband is gemaakt met echte kristallen die geselecteerd zijn op hun unieke kleurschakering en rangschikking van het patroon.
Productbeschrijving:
Verfijning hangt in de lucht met de Natural Crystal Sterling Zilveren Armband voor dames; we presenteren je een prachtige creatie die bedoeld is om de deugd van verfijning en stijl te versterken. Gemaakt van alleen het beste sterling zilver, is deze armband zowel een modestuk als een kunstwerk.
Bevestigd met fonkelende edelstenen die rijke en verschillende tinten en vormen hebben zoals een natuursteen, trekt deze armband gemakkelijk blikken aan. Telkens als het licht aangaat, fonkelen de kristallen en maken ze de outfit een beetje mysterieus. Het ontwerp van de armband is vrij complex en brengt de natuurlijke innerlijke schoonheid van de kristallen naar voren, waardoor het een uiterst belangrijk accessoire is.
De armband is gemaakt en ontworpen met maximale aandacht voor de constructie en het gebruik van duurzaam sterlingzilver voor de zetting maakt hem duurzaam en klaar voor jarenlang gebruik. Of het nu gaat om een formele aangelegenheid zoals een gala of gewoon om het opvrolijken van je zakelijke casual kleding, deze armband staat symbool voor de veelzijdige speelsheid van een ontwerper.
Verwen jezelf of je wederhelft met deze onveranderlijke klassieker, de belichaming van elegantie en finesse. Wees een streling voor het oog met deze Natural Crystal Sterling Zilveren Armband voor dames: een gewild sieraadaccessoire.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| kleur | Roze |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jesse L –
These bracelets are amazing. Theyโre perfect for layering and add a great touch to my look.