£15.00
De Multicore Gouden Baby Meisjes Armband is het volgende product dat we onder je aandacht willen brengen – dit bedeltje zal je baby eruit laten zien als Alice. Deze armband is met precisie gemaakt en is dun en prachtig met meerdere goud gecoate draden om het die rijke uitstraling te geven die het heeft.
Om het flexibel te maken is de verstelbare sluiting toegekend waardoor je dochter het product overal om kan doen. Deze armband is ideaal om cadeau te geven, of om te hebben als een sentimenteel stuk, voor de modebewuste kleine dame van vandaag.
De European and American Style Armband is een prachtig accessoire dat bij elke dame past; bovendien voldoet het aan het verlangen van de fashionista naar de laatste trends en het vasthouden aan traditie. Deze armband is gemaakt met verschillende dunne gouden kettingen die samen een stijlvolle uitstraling hebben.
Hij is exclusief gemaakt voor baby’s en meisjes en geeft een schattige en fantasierijke look aan hun outfit. Deze armband kan gedragen worden op feestjes, in clubs, op bruiloften of op andere evenementen waarbij een jongedame zich in stijl moet kleden met haar armbanden om en deze specifieke armband, de Multicore Gold Bracelet, is precies wat je nodig hebt.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Multi-kern Gouden Armband Voor Baby & Meisjes / Armband
Afmetingen verpakking: 120 OD x 100 x 30 mm
Stijl: Europese en Amerikaanse
Materiaal: koper
Behandeling proces: galvaniseren
Type: Armband
Stijl: Baby, Vrouwen stijl
Vorm: Hartvorm
Verpakking: Aparte verpakking
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 12 × 10 × 3 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 12 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Tegan J –
Iโm thrilled with these bracelets. Theyโre elegant and add a great touch to my look.