£8.00
Deze meerlagige leren dierenriemarmband, die je stijl hoger zal doen uitkomen, is gemaakt van hoogwaardig leer en heeft verschillende lagen die de dierenriemtekens symboliseren. Unisex, flexibel en modieus, deze vrije geest accessoire is perfect voor elke astrologie liefhebber of als een betekenisvol cadeau voor iemand speciaal.
Op zoek naar een accessoire dat je alledaagse look kan veranderen in chic? Deze meerlaagse leren dierenriemarmband is precies wat je nodig hebt! Deze armband is zelf ontworpen van fijn leer en bestaat uit meerdere banden die elk een dierenriemteken symboliseren. Het werk is zeer gedetailleerd en is goed als cadeau voor een liefhebber van astrologie of als accessoire, omdat de dierenriemsymbolen een symbolische betekenis hebben.
Door het meerlaagse ontwerp is de beoogde drager van het kledingstuk gemakkelijk te herkennen aan het embleem van zijn/haar sterrenbeeld en de kleding is gemaakt van leer, dus duurzaam en comfortabel. Dat een armband uniseks is en bij elke gelegenheid gedragen kan worden, maakt hem geschikt voor zowel mannelijke als vrouwelijke klanten. Als je op zoek bent naar een cadeautje voor je geliefde of een persoonlijk sieraad voor jezelf, dan is de meerlaagse leren dierenriemarmband perfect. Hierdoor is het een cross-over stuk dat zich richt op mode en astrologie, en het zal zeker de aandacht trekken.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Hout |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Elena W –
These bracelets are fantastic. Theyโre beautifully made and enhance any outfit.