£12.00
Onze nieuwe Multi-Diamond Five-Leaf Flower Armbanden hebben vijf bladeren van diamanten die een bloem vormen als een symbool op de armband. : Gemaakt van fijn en delicaat materiaal zal het je outfit compleet maken als je het alleen draagt of als je het combineert met andere stukken.
Geef je mode een boost met deze chique Multi-Diamond Five-Leaf Flower armbanden die het hoogste fashion statement voor vrouwen zullen maken. Slank en chique, de creatie en afwerking van deze armbanden is onberispelijk en detailgericht; aangevuld met vijf sierlijke blaadjes, bezet met diamanten, zijn ze ontworpen om het prachtige bloemmotief te vormen.
De diamanten op elk blaadje kunnen gemakkelijk glinsteren en glinsteren en dus waar je ook gaat, de aanblik ervan zal de aandacht van mensen trekken. Het maakt niet uit of het een avond is met een glamoureus evenement of dat je gewoon een glamoureuze touch wilt toevoegen aan je dagelijkse kleding, deze armbanden zijn gewoon perfect.
Onze Multi-Diamond Five-Leaf Flower armbanden zijn gemaakt van edelmetalen en hebben een meesterlijk ontwerp. Het zijn schoonheden van zowel eeuwige elegantie als een stevige constructie. Ze zijn gemaakt om lang mee te gaan en bieden de schoonheid van jarenlang kwaliteitsmeubilair gebruiken en bewonderen.
Deze armbanden kunnen worden gedragen als persoonlijke accessoires of worden gegeven als blijk van liefde aan een geliefde, vriend of familielid; ze zijn echt elegant en luxueus. Ze zijn echt elegant en luxueus. Ze zijn geschikt voor een koning of koningin en dus perfect als aandenken voor je echtgenoot, vriendin, vrouw, moeder of dochter. Laat de wondere wereld van diamant en de elegantie van onze Multi-Diamond Five-Leaf Flower Armbanden je trouw zijn, vandaag en in de toekomst.
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Bangle |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Emily –
These bracelets are wonderful. Theyโre stylish and add a lovely touch to my accessories.