£18.00
Met een uitzonderlijke afwerking en een elegant ontwerp, zal deze armband je outfit zeker dat vleugje klasse geven dat het nodig heeft. Dit sieraad is gemaakt van fijn materiaal, heeft een indrukwekkende uitstraling en is versierd met geslepen diamanten om deze Cubaanse armband een flikkerende look te geven.
Verwen jezelf met deze Cubaanse armband met volledige diamanten voor heren of geef hem cadeau aan je geliefde en verhoog het stijlquotiรซnt waar je ook bent.
De Men’s Full Diamond Cuban Bracelet is een majestueus en prachtig accessoire dat bedoeld is voor de mannelijke bevolking.
Het is gemaakt van roestvrij staal en heeft een gouden coating die het gereedschap een glanzende uitstraling geeft van de moderne rijken. Er is ook een embleem gemaakt van Cubaans kettingontwerp met diamantachtige stenen dat de glans en klasse van de armband versterkt.
Dankzij het slot dat het vastzet en de goede pasvorm is het ideaal om een provocerend fashion statement te maken. Dit is een herenarmband die de schoonheid van diamanten in de Cubaanse ketting verwerkt om het een klassieke look te geven.
Belangrijke informatie:
Naam: Cubaanse Mannenarmband ook bekend als Cubaanse Armband
Materiaal: Alloy
Afmetingen verpakking: P: 100 x 100 x 20 mm
Verwerking technologie: diamant
Type: Armband
Stijl: paar stijl
Kleur: Goud 7 inch, Zilver 7 inch, Goud 8 inch, Zilver 8 inch
Afmetingen: Hun maten zijn Lengte 18cm, 21cm; Breedte 1. 5cm
| Gewicht | 0.04 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| maat | Medium |
| geslacht | Meisje |
| Materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 04 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
| kleur | Goud, Zilver |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
jonatan –
These bracelets are fantastic. Theyโre elegant and enhance any outfit.