£15.00
Met onze Leren Europese Armband voor heren til je je stijl naar een hoger niveau door een Europese strakke look ondanks de stoerheid van het leren materiaal.
Of je nu naar een formele gebeurtenis gaat of je casual look een extra tintje geeft, deze armband zal het uiterlijk van elke nette man verbeteren.
Deze armband is gemaakt van echt leer en is duidelijk gericht op de mannelijke consument, waardoor het zowel een praktisch sieraad als een stijlvol item is; het heeft ook een duidelijk Europees-Amerikaanse flair. Deze armband is gemaakt van echt leer; het geeft de armband een mannelijke en stoere uitstraling.
Het is een van de beste producten voor mannelijke klanten die willen dat het accessoire zowel nuttig als stijlvol is. Vooral wanneer ze alleen gedragen worden of gecombineerd met andere armbanden, geeft zo’n accessoire vertrouwen en persoonlijkheid aan de outfit van de drager.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Het bovenstaande herenhorloge verwijst naar de lederen armbandstijl waar de Europese en Amerikaanse stijl armband/armband overheerst.
Afmetingen verpakking: Cilinder: 100 (diameter) x 100 x 100 mm.
Stijl: Europa en Amerika
Materiaal: titanium staal
Behandelingsproces: weven
Categorie : Armband
Stijl: Heren
Modellering: Geometrie
Gezondheidsfunctie: maatregelen tegen straling
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 10 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| maat | Medium |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Titanium |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 10 cm |
| kenmerken | Enkel stuk |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Mike F –
I love these bracelets! Theyโre stylish and beautifully made.