£20.00
Geef je mode en gezondheid een boost met onze Moon Fossil Magnetische Therapie Armband. Gemaakt van eersteklas materialen, creรซert het niet alleen een uitdagende look, maar geeft het je ook de therapeutische elementen van magnetische therapie.
Het ontwerp van dit maanfossiel is aantrekkelijk en maakt dit accessoire een perfecte toevoeging aan je tas, portemonnee of zak, terwijl de magnetische therapieรซn helpen bij het bevorderen van de bloedsomloop en het behandelen van pijnen.
Moon Fossil Magnetic Therapy Armband is de nieuwste gezondheidsarmband die mensen die hem dragen voordeel biedt; hij werkt met magnetische therapie en heeft de traditionele Chinese gezondheidskennis over de hele wereld verspreid.
De armband is gemaakt van hoge kwaliteit en bevat zorgvuldig echte maanfossielen en magneten in specifieke posities waarvan bekend is dat ze helpen om het welzijn en de gelijkmoedigheid van mensen te behouden.
Dit prachtige sieraad kan gedragen worden als een armband of een band met functies van het verbeteren van de bloedsomloop, het verlichten van stress en gewrichtspijn naast het wordt geleverd met een modieus ontwerp om de gezondheid van mensen op natuurlijke wijze te verbeteren. Kalmeer de pijn met de maanomhelzing en word beter met deze modieuze en exclusieve magnetische therapiearmband.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Eindelijk hebben we de Maan Fossiel Magnetische Therapie Armband die zowel een gezondheidsarmband als een armband blijkt te zijn.
Afmetingen verpakking: De uiteindelijke afmetingen van het standaard productontwerp zijn 150 x 100 x 20 mm.
Materiaal: Koper
Toepasselijk geslacht: vrouw
Patroon: plant bloemen
Stijl: Europa en Amerika
Mozaรฏek materiaal: niet ingelegd
Voorwaarde: Nieuw
Productnaam: gezondheidsarmband
Kleur van het product: rosรฉgoud verwijst naar een stuk dat is gecoat met deze prachtige kleur goud.
Productomtrek: ongeveer 170mm,
Breedte van het product: ongeveer 8.0mm
Materiaal product: koper
Productproces: Dit zijn vacuรผm plating / hydraulische druk / magneet inleg.
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 10 × 2 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Bangle |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 15 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Luna J –
These bracelets are perfect. Theyโre well-crafted and add a lovely touch to my accessories