De M4 Smart Fitness Armband is een creatie die inderdaad kan worden omschreven als perfect voor een fitnessfreak. Deze slanke armband past comfortabel om je pols en biedt je bovendien een aantal tools om je te helpen bij je gezonde levensstijl.
De M4 Smart Fitness Armband wordt ook geleverd met je fitnesstrainer om je dagelijkse aantal stappen, afstand en verbrande calorieรซn bij te houden. De armband is gemakkelijk te gebruiken en verder is er een smartphone app, waarmee je doelen kunt stellen en de voortgang kunt bijhouden zonder inspanningen. Pak vandaag nog je set en breng je fitnesstraining naar een hoger niveau.
De Adult Smart Calling Bracelet wordt beschreven als de perfecte draagbare technologie die zowel een slimme armband als een Bluetooth headset is. Deze handige uitvinding zorgt ervoor dat je je oproepen zowel kunt doorschakelen als ontvangen zonder dat je je handen aan de telefoon hoeft te houden omdat ze om je pols zitten. Inderdaad, het ziet er sportief uit aangeboden door jou, heeft echt slimme functies die je nodig hebt als je onderweg bent, waardoor het is vastgesteld als de beste slimme armband voor connectiviteit. Kom in contact terwijl je er trendy uitziet met dit multifunctionele accessoire dat de functies van een armband en Bluetooth-headset combineert.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Met de stijl M4 Smart Bracelet die voor dit artikel is gekozen, kan het ook Armband worden genoemd.
Afmetingen verpakking: B: 150 mm; D: 100 mm; H: 60 mm
Model: M4 slimme armband
Toepasbare mensen: jongens en meisjes, zakenmannen en zakenvrouwen, publiek in het algemeen, jurk, man en vrouw, senioren
Schermgrootte: 1 inch
Uiterlijk grootte: mooi
Materiaal: TPU
Batterijcapaciteit: 60 mA
Gewicht van het product: 50g
Lichaamsgeheugen: 512
Kleurclassificatie: zwart
Functie: Stap tellen
Paklijst: Slimme armband*1
| Gewicht | 0.04 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 10 × 6 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Titanium |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 04 KG |
| lengte | 15 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 6 cm |
| kenmerken | Elektronisch, Enkel stuk |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Carter –
I adore these bracelets! Theyโre beautiful and make a great statement piece.