£15.00
Versterk de liefde voor de natuur met de Tree of Life Love Yoga Dubbele Armband. Dit sieraad is prachtig gemaakt en bestaat uit een levensboom die zowel groei als kracht symboliseert en een hart van liefde.
De combinatie van twee armbanden, die het midden houdt tussen een armband en een traditionele armband, geeft een sappige draai aan een basic yro of casual uitstraling; en als symbool van harmonie met het universum – een ideaal cadeau voor vrouwen die dromen van sereniteit en zelfontplooiing. Bekijk de Tree of Life Love Yoga Double Armband nu en verbeter je stijl en geest naar een nieuw niveau.
Dit is de Tree of Life Love Yoga Bracelet, een schattig en onopvallend sieraad waarin de levensboom, liefde en yoga zijn verwerkt. Deze tweedelige armband bevat een bedeltje van de levensboom en een bedeltje van het liefdeswoord, die symmetrisch zijn vormgegeven. Dankzij de ruime verstelmogelijkheden past dit horloge om alle polsen.
Deze armband is ideaal voor yoga beoefenaars en voor mensen die graag een balans willen vinden tussen natuur en liefde, en helpt om zich te concentreren op de noodzaak om liefde te voelen in het dagelijks leven.
Belangrijke informatie:
Naam: Twee liefde yoga armband en de Levensboom Armband.
Materiaal: Doek
Afmetingen verpakking: Platte microvoltammetrische elektroden met afmetingen 100 x 100 x 40 mm.
Materiaal: Glas/Glazuur
Type: Armband
Verstelbare armbandomtrek 17cm
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 4 cm |
| Kleur | Zwart, Grijs |
| Merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 4 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Avery J –
This bracelet exceeded my expectations. Itโs elegant and well-crafted.