£30.00
Het is tijd om te stralen met onze Quartzite Ice Violet Armband met paarse kwartsietstenen voor een glamourlook. Dit prachtige item voegt een stijlvol gevoel toe aan elke outfit, formele kleding inbegrepen of voor degenen die hun vrijetijdskleding willen upgraden.
Het is ideaal om voor jezelf te kopen of als cadeau voor iemand anders, de Quartzite Ice Violet Bracelet zal je niet teleurstellen. Accentueer jezelf met deze verfijnde armband die zowel overdag als ’s avonds gedragen kan worden en daarmee een absolute must is voor modebewuste sieradenliefhebbers.
De Kwartsiet Jade Armband is een van de mooiste en boeiendste accessoires die de finesse van kwartsiet jade laten zien. Natuurlijke kwartsiet jade kralen zijn gebruikt als het middelpunt van de armbanden en deze zijn oog violet van kleur en maken de armbanden opvallen. De armband is elastisch van aard, past dus om alle polsen en is goedkoop. Deze Quartzite Jade Armband geeft je een vleugje elegantie en bevat de schoonheid van natuurlijke stenen voor die klassieke look.
Belangrijke informatie:
Naam: Kwartsiet of Jade Armband/ jad armband
Materiaal: Kwartsiet Jade
Afmetingen verpakking: Afmeting van de patch is 100 x 120 x 40 mm
Proces: Polijsten
Categorie: Armband
Productieproces: Slijpen
Oppervlaktetechnologie: polijsten
Productiemethode: Ik sla een aantal van handmatige en semi-handmatige en semi-mechanische sommige.
Hangvorm: handornamenten
| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 12 × 4 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Kwartsiet |
| patroon | Effen |
| vorm | Bangle |
| gewicht | 0, 08 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 12 cm |
| hoogte | 4 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Ariana M. –
I adore these bracelets! Theyโre elegant and add a great touch to my accessories.