£10.00
Koop deze Beaded Duo Elegance armband; een spectaculair sieraad dat net zo elegant als modieus is.
De Beaded Duo Elegance Armband wordt geleverd in รฉรฉn stijl en is gemaakt om de komende tijden te trotseren.
Dit aantrekkelijke sieraad is een armband met twee slierten goed bewerkte kralen die in het midden op een prachtige manier samenkomen.
Elke kraal is glanzend en in heldere kleuren gekozen en gecombineerd op een manier die gewoonweg fascinerend is.
Professioneel gemaakt om te combineren met zowel zakelijke als casual kleding. De Beaded Duo Elegance Armband voegt een vleugje elegantie toe aan elke look.
Feest of een officiรซle gebeurtenis of zelfs een informeel uitje kan het goed doen met de toevoeging van deze armband aan je handen.
Door zijn draagbaarheid is het misschien wel de meest geschikte metgezel voor elke modebewuste dame die graag haar modespel een stapje hoger wil brengen.
De Beaded Duo Elegance armband komt in slechts รฉรฉn stijl die net zo stijlvol als tijdloos is en is gemaakt om lang mee te gaan.
Hij is gemaakt om lang mee te gaan, wat betekent dat je ook investeringswaarde hebt in plaats van spektakel, en het ontwerp is eerder klassiek dan modieus. Voel de aantrekkingskracht van deze ongelooflijke armband en breng je uiterlijk en je gekozen stijl naar een geheel nieuw niveau.
Productinformatie:
Behandelingsproces: Galvanisch
Materiaal: gepareld
Vorm: Geometrie
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 12 × 2 cm |
| kleur | Roze |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Ruit |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 15 cm |
| breedte | 12 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Scarlett N –
These bracelets are amazing. They add a chic touch to my everyday look.