£432.00
Deze Vintage Italiaanse Klaver Vier Armband ziet er niet alleen mooi en elegant uit, maar geeft je ook een beetje Italiรซ. Deze armband is uniek en elegant in zijn ontwerp, past zo goed bij de hand van elke drager en zou altijd en overal de aandacht trekken. Het product is gemaakt van kwaliteitsmateriaal en elke koper die elegantie in zijn kleding wil, zou dit product moeten hebben.
Wat een prachtige aanvulling op elke sieraden doos, deze armband, Dit is een waar stuk van geluk.
De Klavertjevier armband is een van de schattige en betekenisvolle armbanden die symbool staan voor geluk. Het sieraad dat deze bescherming vertegenwoordigt is een bescheiden klavertjevier bedelarmband. Deze armband heeft een Italiaans vintage ontwerp, waardoor het perfect is voor formele gelegenheden en klassen, en het geeft een nogal elegante en stijlvolle uitstraling aan een sieraad. Gemaakt met liefde en genegenheid, is het geschikt voor diegenen die de trends van accessoires in retrostijl willen volgen en er een talisman bij willen hebben.
Belangrijke informatie:
Naam: Armband in de vorm van een klavertje met vier blaadjes/Shamrock bedelarmband
Materiaal: 925 zilver 5A zirkoon maar voor Ursula’s uitstekende prestatie met de rol van Sneeuwwitje, ik heb echt bewondering voor haar om het te doen.
Afmetingen verpakking: 100 (B) x 100 (D) x 30 (H) mm
Verpakking: Individueel verpakt
Materiaal inlegwerk: aluminium met sterling zilveren inlegwerk en ingelegde edelstenen.
Kleur: goudkleurig
Afmetingen: Ongeveer de 9mm in breedte, wordt gesuggereerd dat ongeveer 15-17cm in de hand
| Gewicht | 0.1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Hout |
| patroon | Effen |
| vorm | Bangle |
| gewicht | 0, 1 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Ellie F. –
These bracelets are perfect. Theyโre beautifully crafted and add a lovely touch to my accessories.