£44.00
Als je aan de ene kant je look wilt versterken en aan de andere kant je energie wilt opwaarderen en in balans wilt brengen, ga dan voor een Handgemaakte Zwarte Lava Zeven Chakra Armband! Dit accessoire is met veel aandacht gemaakt en het is een sieraad dat lavastenen bevat om essentiรซle oliรซn op te plaatsen.
Alle producten die je laat zien worden geleverd met chakrakralen en men gelooft dat deze zeven chakrakralen met veel precisie zijn uitgekozen om balans in iemands leven te brengen. Deze armband is ideaal voor de werkende vrouw of om cadeau te doen aan je speciale iemand en geeft je het gevoel gecentreerd te zijn.
De handgemaakte Zwarte Lava Zeven Chakra Helende Balans Angst Armband is heel symbolisch en kan de bron zijn van de positieve instelling van de gebruiker. Het bedrijf zorgde voor bewustwording toen ze zwarte lavastenen kralen gebruikten als bedelkralen die men in essentiรซle olie kan drenken voor therapie. Hij is versierd met zeven verschillende edelsteenkralen die de zeven chakra’s symboliseren; de algemene impact is eerder balancerend. Deze armband is met veel aandacht met de hand gemaakt en is ideaal voor mensen die op zoek zijn naar harmonie, spiritueel evenwicht en geen stress in hun dagelijks leven.
Belangrijke informatie:
Naam: 7 chakra’s balancerende angst therapeutische handgemaakte zwarte lava edelstenen armband/Anxiety armband
Verpakkingsgrootte: Kleur: Rood, Afmeting: 300(D) x 200(B) x 150(H) mm
Stijl: Europa en Amerika
Materiaal: kralen
Categorie: Armband
Stijl: Unisex
Modellering: Geometrie
Gezondheidszorg functie: anti-vermoeidheid
Verpakking: Individueel verpakt
Geschenken gelegenheden: Openingsceremonie, Reisgedenktekens, Relatiegeschenken
Mozaรฏek materiaal: niet ingelegd
Diameter kraal: 8mm/10mm
Gewicht: 18g
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 20 × 15 cm |
| maat | Medium |
| merk | Armbanden Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Kleurrijk |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 30 cm |
| breedte | 20 cm |
| vorm | Armband |
| hoogte | 15 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Riley A –
These bracelets are amazing. Theyโre chic and make a great addition to my accessories.