£12.00
Handgemaakte dubbele laag met stenen armband gemaakt van natuurlijke stenen waarbij elke steen werd gekozen op basis van zijn helende eigenschappen en betekenis. Flexibiliteit in het ontwerp en het gebruik van kwaliteitsmateriaal maken het comfortabel omdat het flexibel genoeg is om perfect om de gebruiker te passen. Dit eenvoudige en esthetische accessoire kan worden gedragen om het verhaal van een persoon en de essentie van het bedrijf te symboliseren.
Geef je mode een boost door deze prachtige handgemaakte dubbellaagse polsband van natuursteen te dragen. Deze armband is handgemaakt en op de best mogelijke manier gecombineerd met veel aandacht voor detail en de nadruk op de specifieke stenen die zijn gekozen vanwege hun aantrekkelijke uiterlijk en symboliek.
De vorm van twee lagen maakt het stuk complexer en diepgaander, waardoor elk accessoire een kunstwerk wordt.
Al deze stenen die in deze armband zijn gebruikt, zijn geselecteerd op basis van hun vermogen en associatie met bepaalde kwaliteiten en betekenissen. Zo helpt amethist bij het vergroten van besluitvaardigheid en helder denken en wordt rozenkwarts gebruikt voor liefde en mededogen. Omdat deze stenen elkaar aanvullen, is het eindproduct zeer sterk en betekenisvol, en kan het gebruikt worden als een constante herinnering aan iemands pad en overtuigingen.
Het is ook een verstelbare armband en kan dus gebruikt worden bij mensen met verschillende polsmaten. De sluiting die voornamelijk wordt gebruikt is van uitstekende kwaliteit en heeft door zijn ontwerp het voordeel dat hij veiliger is en lang meegaat, waardoor de armband langer meegaat. Of je nu van plan bent om iemand een sieraad cadeau te doen of besluit om een nieuw accessoire aan je collectie toe te voegen, deze dubbelgelaagde armband van natuursteen is een perfecte keuze.
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 12 × 10 × 4 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Hout |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 12 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 4 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Taylor –
I love these bracelets! Theyโre elegant and enhance my jewelry collection.