£11.00
Deze stijlvolle en elegante gouden armband met twee staafjes is gemaakt van 18K of 14K goud dat je glans en klasse geeft. Hij wordt geleverd met een dunne dubbele schakelketting met gouden kralen om hem die eenvoudige en toch stijlvolle look te geven. De lengte is aanpasbaar, het gebruikte materiaal is goud waardoor het comfortabele sieraden zijn die lang meegaan.
Verfraai je pols met deze prachtige dubbellaagse gouden armband die een symbool van status en glamour is en bij verschillende kledingstukken en outfits kan worden gedragen. Deze armband is verkrijgbaar in twee delen, gemaakt van 18K of 14K goud: een dunne ketting met gouden kralen is achter elkaar geplaatst.
Omdat het een tweezijdige decoratie is, heeft het een nieuwe en esthetische aantrekkingskracht en een vrij eenvoudig maar opvallend ontwerp. Door het gebruik van de gouden kralen heeft de armband textuur en interessante visuals, en is het een perfect sieraad.
Als je van plan bent om iemand een cadeau te geven of als je een sieraad voor jezelf wilt kopen, dan is deze dubbellaagse gouden vlechtarmband een perfecte keuze. Ze kunnen alleen gedragen worden voor een nette uitstraling of gecombineerd worden met andere armbanden voor een gedurfdere look.
De armband is daarom zo gemaakt dat hij verstelbaar is, zodat hij comfortabel past om de pols van veel mensen bij hun verschillende activiteiten. Het gouden materiaal dat gebruikt is bij de productie van dit sieraad is sterk en corrosievrij, zodat de armband niet zal aantasten en jarenlang fantastisch blijft om te zien.
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
kiara –
I love these bracelets! Theyโre chic and perfect for everyday wear.