£15.00
Een elegant sieraad dat is gemaakt om te helpen bij het loslaten van druk en spanning. Deze armband is met precisie gemaakt en heeft zowel een gouden als zilveren plating; een briljant sieraad met meerdere gebruiksmogelijkheden en geschikt voor elke gelegenheid.
Het is echter niet alleen een stijlvol accessoire, maar ook het belangrijkste object met een praktisch doel om meer ontspanning en sereniteit in iemands leven te brengen. Blijkbaar is het goed gemaakt en voorzien van stenen waarvan wordt aangenomen dat ze mensen helpen te ontspannen, stress los te laten en hun emotionele stabiliteit te hervinden, waaronder amethist en rozenkwarts.
Neem deze unieke gouden en zilveren angstarmband en laat het je kracht geven en je eraan herinneren om je angst te overwinnen! Misschien is het moment aangebroken om op zoek te gaan naar innerlijke harmonie en die te combineren met uiterlijke identificatie.
De Gouden en Zilveren Angst Armband is een modieus en uniek accessoire dat bedoeld is om de drager te helpen zich rustig te voelen en te zijn. Dit soort armband heeft gouden en zilveren kralen die verstrengeld zijn in een patroon dat zo georganiseerd is dat de armband uniek is. Deze man zegt dat dit model dankzij de flappen gemakkelijk in grootte kan worden aangepast zodat het comfortabel om elke pols past. Vooral geschikt voor modeliefhebbers en mensen die streven naar evenwicht en innerlijke rust in het dagelijks leven, zal deze armband veranderen in een sieraad met een betekenis.
Belangrijke informatie:
Naam: Oorsprong van de Angst Armband/Gouden en Zilveren Armband
Materiaal: Agaat
Afmetingen verpakking: 100T x 100T x 50T mm
Verpakking van het product: Opp transparante zak van dubbel schuim polyester.
Parelgrootte: 8mm
Type: Armband
Stijl: Heren
Stijl: Sterrenbeeld
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 5 cm |
| Kleur | Zwart, Grijs |
| Merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 5 cm |
| vorm | Armband |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Hayden –
I adore these bracelets! Theyโre elegant and make a great statement piece.