£40.00
Deze Golvende Vorm Jade Legering Armband is goed gemaakt, deze armband heeft een golvend ontwerp waardoor het net dat beetje extra heeft om gedragen te worden bij elke outfit van je dresscode. De gebruikte jade stenen zijn jade groen, en ze zijn geselecteerd op basis van de natuurlijke kleuren, en de kwaliteit legering wordt gebruikt, zodat de snuisterijen lang meegaan.
Als je een functie bijwoont of er gewoon naar streeft om je dagelijkse leven wat meer pit te geven, dan is deze armband precies wat je nodig hebt om ieders aandacht te trekken. Omdat hij gemakkelijk en snel verstelbaar is zodat hij om elke pols past, kun je hem altijd in stijl dragen. Het is de hoogste tijd om eigenaar te worden van dit prachtige sieraad dat al snel je favoriete accessoire zal worden.
De Golvende Vorm Jade Armband is een unieke armband waarmee de drager de schoonheid van jade prominent kan laten zien. Het heeft ook de golvende vorm jade kralen en de bevestiging van de feng shui brengt de schoonheid van de armband die is zeer interessant. Het metalen accent in het midden, waardoor het ontwerp wordt opgepoetst, geeft het een new age uitstraling. Deze armband is ideaal voor mensen die houden van de schoonheid van ruwe stenen en definieert het concept van een accessoire dat opvalt.
Belangrijke informatie:
Naam: Stijlvolle Mannen Golvende Vorm Jade Armband/Jade Armband
Afmetingen verpakking: 100/100/20 (mm)
Materiaal: Alloy
Toepasselijk geslacht: vrouw
Patroon: plant bloem
Kleurclassificatie: Goud
Proces: Weven
Maatinformatie:
Maat: รฉรฉn maat
Maat: 5-6mm
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| maat | Klein |
| Kleur | Goud |
| merk | Armbanden Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| Materiaal | Goud |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Nora S –
I adore these bracelets! Theyโre stylish and enhance my everyday look.