£10.00
Deze armband is gemaakt van de beste materialen, dus dit sieraad gaat jaren mee en zal worden gekoesterd. Omdat het een verstelbare ketting is, is hij geschikt voor elke polsmaat.
Het maakt de relatie nog romantischer en modieus is het een constante versterking van de relatie. Bestel de jouwe vandaag nog en houd je initiaal dicht bij je hart.
De Gepersonaliseerde Initiaal Hartknoop Armband kan worden beschouwd als een exotisch sieraad dat perfect is als cadeau.
Versierd met details is dit stuk een hartknooparmband die veel baat heeft bij de mogelijkheid om de letter van de ontvanger toe te voegen. Het is dus uniek en bijzonder door de doordachte aanpassing van het concept en het charmante uiterlijk.
Voor degenen die op zoek zijn naar een perfect cadeau voor hun verjaardag, jubileum of een andere speciale gelegenheid, is deze armband ideaal omdat het een item is dat een leven lang gekoesterd zal worden.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Initial Hartvormige Armband – Aantrekkelijke en Stijlvolle Armband voor Vrouwen / Armbanden
Afmetingen verpakking: 100 (L) x 100 (B) x 20 (H) mm
Materiaal: Roestvrij staal, zink legering
Stijl: Manier, Hip-Hop
Kleur: Zilver
Vorm: Hart
Type ketting: Schakelketting
Lengte ketting: 16 CM
Gewicht: Ongeveer 6 G
Geslacht: Vrouwen, Meisjes
Pakket: Armband x1
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| Maat | Medium |
| kleur | Zilver |
| merk | Armbanden Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Sarah M –
I adore these bracelets! Theyโre stylish and enhance my everyday look.