£20.00
De Energy Yoga Angst Armband is het perfecte accessoire voor yogi’s, omdat het gemaakt is om te helpen het evenwicht te bewaren tijdens de sessies. Het sieraad dat je moet dragen is deze armband, geaccentueerd met kralen van amethist, turkoois en andere stenen die je zullen helpen om je angst los te laten.
De kralen met de zuiverste vormen van energie stellen je in staat om je balans en concentratie te behouden tot diep in je beoefening. Het maakt niet uit of je nieuw bent met yoga of al jaren yoga beoefent, deze armband is perfect om je sessies te verbeteren.
De Energy Yoga Angst Armbanden zijn trendy sieraden die helpen om je evenwicht en kalmte te bewaren. Deze armbanden hebben prachtige blauwe turkooizen kralen waarvan men gelooft dat ze helende en kalmerende krachten hebben. Vroeger werden ze alleen gedragen door alleenstaande vrouwen, maar tegenwoordig kunnen ze door iedereen gedragen worden dankzij de mogelijkheid om ze aan te passen. Ideaal voor yogi’s of iedereen die het gevoel heeft dat hun energieniveau beter zou kunnen of voor mensen die gewoon stress willen minimaliseren, deze armbanden helpen om balans te vinden.
Belangrijke informatie:
Naam: Energie Yoga Angst Armbanden of gewoon Angst Armband
Verpakkingsgrootte: Reparatie van fototype: 101 x 100 x 30mm
Product materiaal: natuursteen
Productgrootte: De binnenomtrekken van het aardewerk zijn ongeveer 19cm terwijl de diameter van de kralen 8mm is.
Kleur van het product: zoals afgebeeld
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10.1 × 10 × 3 cm |
| maat | Medium |
| merk | Armbanden Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Steen |
| patroon | Kleurrijk |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 10, 1 cm |
| breedte | 10 cm |
| vorm | Armband |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Ellie Z. –
These bracelets are perfect. Theyโre beautiful and add a great touch to my look.