£9.00
De Minimalistische Dubbele Laag Xingyue Armband, dit is een geweldig accessoire en tegelijkertijd minimalistisch en aantrekkelijk.
Dit fijne accessoire is gemaakt met dualiteit in gedachten: de buitenste laag van de armband is slank en voegt verfijning toe aan elke outfit.
Gemaakt van kwaliteitsmateriaal en gemaakt om gebruikers comfort te bieden voor dagelijks gebruik, is het een kwaliteitsproduct. Het eenvoudige ontwerp zorgt voor een professionelere uitstraling en tegelijkertijd voor een klassiek ontwerp dat goed past bij zowel casual als formele kleding.
De esthetiek van de Double Layer Moon Bracelet maakt indruk door zijn eenvoud en je zult zeker niet merken hoe dit accessoire een van de helderste toevoegingen aan je stijl zal worden.
Het ontwerp van deze uitstekende armband is slanker en slanker, waardoor dit gorgoeus accessoire je pols op de meest gepaste manier kan aanvullen.
Dit type sluiting voegt diepte toe aan het stuk en het maansymbool is selectief verwerkt op het slotgedeelte om het exclusief te maken.
Door deze armband met veel zorg te maken, weerspiegelt hij niet alleen het vermogen van goed gekozen accessoires, maar ook de indicator van goede smaak. Of het nu een glamoureuze gelegenheid is of een gewone dag, deze armband voegt stijl toe aan je outfit en laat je opvallen. Gemiddelde radioluisteraars worden aangetrokken door de schoonheid van de Double Layer Moon armband en de beste mix van verfijning en functionaliteit.
Productinformatie:
Behandelingsproces: Galvanisch
Kleur: S494
Toepasselijke populatie: Vrouwelijk.
Materiaal: Koper
Vorm: Geometrie
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| Kleur | Zilver |
| Merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Meron –
These bracelets are amazing. Theyโre elegant and make a great addition to my jewelry collection.