£10.00
Dit is een diamanten opalen damesarmband met klasse en elegantie. Deze armband is vrij slank en omsluit de pols met alleen het beste in comfort, stijl en schoonheid.
Productbeschrijving:
Stap in het rijk van elegantie en verfijning met onze nieuwste creatie: categorieรซn; de Diamond Opal Women’s Personality Armband. Nauwkeurig en gedetailleerd, wordt deze armband aangevuld met de fijnste opalen en verrukkelijke schitteringen van diamanten, die de maatstaf zetten voor een stijlvolle perceptie van de wereld.
Elke steen is afzonderlijk gekozen en geselecteerd voor zijn onberispelijke kwaliteit en het spel van licht zorgt voor een oogverblindende aanblik. Deze opalen zijn speciaal bewerkt en glanzend gepolijst en hebben een geheim vermogen om een opvallend kleurenspel uit te stralen dat vibreert op het ritme van het lichaam van de drager.
Met de hand gezet is dit een kunstwerk waarbij ambachtslieden perfect geslepen diamanten tegen de opalen hebben gezet om het sieraad een retro en tijdloze uitstraling te geven. De gebruikte diamanten zijn prachtig en in combinatie met de beste technieken om de steen te slijpen, wordt het licht bij elke blik maximaal weerkaatst.
Deze armband is niet alleen een waardevol sieraad of een juweel, het symboliseert vrijheid, elegantie en is gemaakt om generaties lang te worden gewaardeerd. Dit maakt hem geschikt voor elk evenement, van een formele avond tot een ontspannen etentje.
Verliefd op tijdloze schoonheid zul je nauwelijks onverschillig blijven voor de Diamond Opal Women’s Personality Armband; stuw jezelf dus naar een gloednieuw niveau van elegantie met het stilistisch geschikte stuk dat perfect zal zijn zowel voor vandaag als voor de komende jaren.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 4 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Diamant, Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 4 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Hannah T. –
These bracelets are wonderful. They add a great finishing touch to my look.