£25.00
Upgrade je polskleding met onze Cubaans vergulde dikke herenarmband. Voorzichtig ontworpen met intentie en fijne materialen om de elegantie van het item bij de hand te weerspiegelen, is deze armband upscale.
De buitenste behuizing van verguld goud geeft het horloge een stijve en majestueuze look, terwijl de dikke schakels dit horloge mannelijker laten lijken. Of het nu voor een formele gelegenheid is of om de look te verbeteren van de formele kleding die voor het werk wordt gedragen, deze armband maakt het stijlstatement zeker compleet.
Dankzij de stevige constructie en goede pasvorm is het een sieraad dat je nog jaren en decennia kunt gebruiken. Til je accessoire niveau op en kom in de stemming met Cubaanse stijl in deze fantastische armband waar je dol op zult zijn.
De Cuban Herenarmband is een gedurfd en trendy functioneel modejuweel dat speciaal voor mannen is gemaakt. Met een vergulde constructie heeft het een luxueuze en assertieve uitstraling. De armband heeft het Cubaanse kettingontwerp dat het briefpapier een sterk en krachtig gevoel geeft, wat wordt geassocieerd met mannelijkheid. Dit komt omdat het niet alleen comfortabel is en goed om de pols zit, maar ook een sterke sluiting heeft die garandeert dat het sieraad de outfit perfect aanvult. Update je garderobe en zie er modieus uit met deze everlast Cubaanse herenarmband.
Belangrijke informatie:
Naam: Armband voor Mannen/Cubaanse Schakel Armband
Verpakkingsgrootte: In materialen: 100mm x 100mm x 20mm
Naam van het product: De sluiting is wat fashioners de Full Cuban Bracelet hebben genoemd.
Stijl: Europa en Amerika
Materiaal: nieuw milieuvriendelijk materiaal + AAA strass
Behandeling proces: diamant
Categorie: Armband
Stijl: Heren
Modellering: Geometrie
Functie: decoratie
Toepasselijke geschenken gelegenheden: grond breken, bedrijfslancering, werknemer waardering dagen, verjaardagen, productlancering, verkoopbevordering, toerisme promoties, geschenken.
Inlegmateriaal: verguld inlegwerk kunstjuweel/edelsteen
Afbeelding: Ik ontdekte dat Cubaanse volledige diamanten armband
Kleur: oude 8 duim goud, zilveren 8 duim, moderne 7 duim goud, zilveren 7 duim
Grootte: 1. 5cm*8inch
Gewicht: ongeveer 40
| Gewicht | 0.04 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| maat | Medium |
| kleur | Goud, Zilver |
| merk | Armbanden Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 04 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
2 beoordelingen voor Cubaanse Heren Vergulde Dikke Armband
Er zijn nog geen beoordelingen.