£25.00
Upgrade je mode voor dit seizoen met deze Pure Emerald Zilveren Armband. Deze schoonheid is een kunstwerk en wordt geleverd met een prachtige zilveren ketting die achtereenvolgens wordt afgewisseld met verleidelijke smaragdgroene edelstenen.
Wat de smaragden ook perfect maakt, is de opvallende kleur groen die de kleding de exclusieve uitstraling van elegantie geeft. Dat zijn ze inderdaad en of je nu op weg bent naar een uitnodiging of gaat voor een glamoureuze look in de dagelijkse routine, deze armband is zo ongeveer perfect in zijn eigen klasse. Dankzij deze bijzondere eigenschap kan de totale grootte van dit product gemakkelijk worden aangepast aan alle maten polsen.
Versier jezelf met dit prachtige sieraad en val op in gratie met de allure van smaragden.
De pure smaragd armband is een uitstekende aanvulling op de smaragd sieraden omdat het de unieke en betoverende uitstraling van de smaragd edelstenen weergeeft.
Deze armband is gemaakt van 925 zilver en past door het stijlvolle ontwerp perfect bij de prachtige, frisgroene kleur van smaragd. Elke smaragd is gekozen om de helderste en helderste te zijn om er een prachtig sieraad van te maken.
Deze puristische smaragdarmband is ideaal om elke outfit een stijlvolle en glamoureuze look te geven en is een van de beste sieraden die dames met een zwak voor edelstenen graag zouden willen hebben.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Ons juweel: Pure Smaragd Armband – 925 Zilveren Armband / Armband
Pakketgrootte: L0: 100 (mm) x 100 (mm) x 20 (mm)
Stijl: eenvoudig
Materiaal: Zilver
Verwerkingstechnologie: Edelsteen inleg
Type: Armband
Stijl: Vrouwen
Modellering: Geometrisch
Verpakking: onafhankelijke verpakking
Geschikt voor het geven van geschenken gelegenheden: huwelijksceremonie, reizen verjaardag, commerciรซle reclame, bedrijf personeel welzijn, huwelijksceremonie verjaardag, winkel en bedrijf openingsceremonie.
Inlegwerk materiaal: Massief zilveren set GEMSTONE
Edelmetaal massa: 1. 25g
Zuiverheid: 925 zilver
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| kleur | Goud |
| Maat | Medium |
| merk | Armbanden Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Fiona K. –
I love these bracelets! Theyโre stylish and versatile.