£30.00
Designer Pols Jade Crystal Armband maakt je elegante look compleet en laat je er verfijnd uitzien. Deze prachtige creatie is gemaakt met een fijne ketting ontworpen met betoverende jadekristallen.
De natuurlijke kwaliteit die is opgenomen in de jade stenen verrijkt de outfit door het geven van de klasse die het verdient. Als je sieraden nodig hebt voor een formele gebeurtenis of als je je gewoon een ster wilt voelen, dan is deze armband wat je nodig hebt. Ze zijn individueel verstelbaar, wat betekent dat je ze om elke polsmaat kunt doen en dat ze goed blijven zitten. Voel de zachtheid van jade, gezegend met krachten en accepteer deze armband in naam van je karakter en individuele elegantie.
De Pols Jade Armband ziet er natuurlijk en mooi uit; de stemming die het oproept is kalmerend en altijd vrolijk. De armbanden zijn gemaakt van echte jadekralen en verwerken de schoonheid van de edelsteen in het product. De armband is rekbaar door het ontwerp en past daardoor gemakkelijk om alle polsmaten die iedereen kan hebben. Breng je mode naar een nieuw niveau en genees jezelf met de krachten van jade met deze perfecte en prachtige armband.
Belangrijke informatie:
Naam: Jade Armband/Polsarmband
Afmetingen verpakking: Roestvrij staal: 100 mm x 100 mm x 100 mm
Materiaal: natuurlijk kristal / halfedelsteen: kristal en een semi
Gem classificatie: Tangling Jade
Patroon: plantenbloemen
Stijl: origineel ontwerp
Mozaรฏek materiaal: niet ingelegd
| Gewicht | 0.05 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 10 cm |
| maat | Medium |
| merk | Armbanden Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Steen |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 05 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 10 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Evelyn J –
Iโm thrilled with this bracelet. Itโs stylish and adds a nice touch to any outfit.