£32.00
Deze armband is gemaakt van uitsluitend sterling zilver en bezet met prachtige rozenkwartsstenen; hij is dus zowel mooi als stijlvol. Ideaal voor zowel casual als formele kleding. Dit moet een van de meest geliefde accessoires van elke dame zijn.
Als je een armband nodig hebt om te dragen voor een feest of een andere formele gebeurtenis of zelfs om een gewone outfit op te fleuren, dan is deze armband het proberen waard. Geef je pols een boost met de beste Sterling Zilveren Rozenkwarts Armband die je je maar kunt voorstellen.
Een ander mooi accessoire is de 925 Sterling Zilveren Rozenkwarts Armband; dit accessoire ziet er heel delicaat en vrouwelijk uit door het gebruik van rozenkwarts en sterling zilver. De kralen zijn gemaakt van echte rozenkwarts en de ketting is gemaakt van zilver met een sluiting waardoor hij verstelbaar is. Deze armband is gevuld met ronde bedels in de vorm van geluksbolletjes – wat hem een begeerlijke en positieve uitstraling geeft. Wat betreft de snit en de aanwezigheid van een amethist, waarvan bekend is dat hij de bezitter goede energie brengt, is er nauwelijks een geschikter sieraad te vinden voor zowel esthetische als spirituele waarden.
Belangrijke informatie:
Naam: 925 Zilveren Armband/Rozenkwarts Armband
Materiaal: Zilver
Afmetingen verpakking: 300 ml, met afmetingen van 100 x 100 x 30 mm.
babymaat: ongeveer 16-17cm
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Bangle |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Olivia B –
I love these bracelets! Theyโre beautiful and perfect for layering or wearing alone.