£10.00
Stap in een wereld van bohemian elegantie met onze nieuwste creatie: verklaarde dat de uitnodigingen haar nieuwste ontwerpen bevatten, waaronder de 60cm Houten Boheemse Etnische Armband. Met de perfecte kunstzinnigheid die de bohemian stijl kenmerkt, is deze armband gemaakt volgens strenge normen.
Kleed je pols aan met onze uniek ontworpen 60cm Houten Boheemse Etnische Armband die de kunst van etnische finesse weerspiegelt. De kern van dit nogal opvallende stuk is een rij houten kralen die met de hand zijn gesneden met prachtige etnische patronen die enigszins lijken op die van oude tribale kunstwerken.
Het gevoel van het hout is warm en troostend tegen je huid en dit geeft je huid een meer versterkte natuurlijke uitstraling en maakt het gemakkelijk om je outfits aan te vullen met een vleugje van wat de natuur biedt in haar rustieke vorm.
Deze armband is veelzijdig genoeg om mee te nemen van de glamour en schittering van een formele avond naar het zonnige zand en de zee van tropische stranden of een andere activiteit waar je zin in hebt en toch een zekere klasse toe te voegen aan de outfit van de drager, zelfs als hij wordt gebruikt als een enkel sieraad of gestapeld met andere stukken voor een extra bling.
De 60 cm lange Houten Boheemse Etnische Armband is niet alleen een sieraad, maar ook een vrijheid in de vorm van een para-colar. Omdat hij in maat verstelbaar is, kun je hem om je pols laten passen voor de gewenste lengte, stijl en comfort.
Geniet van de chic van deze bohemian schoonheid en maak het net zo veel wie je bent als de shirts die je nu draagt. Het is een perfect cadeau dat je voor jezelf koopt of een cadeau dat je voor iemand anders koopt; het zal letterlijk een stuk zijn dat meerdere jaren aanbeden zal worden. Ga voor de echte bohemian look en draag dit prachtige kunstwerk om je pols.
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 15 × 10 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| Materiaal | Plastic, Zilver, Steen |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0.03 KG |
| lengte | 15 cm |
| breedte | 15 cm |
| hoogte | 10 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Charlotte F –
I adore these bracelets! Theyโre fashionable and complement any outfit effortlessly.