£10.00
Hier presenteren we onze collectie van 2 klassieke bedelarmbanden die geliefd zijn bij velen en die je uiterlijk zonder veel moeite kunnen verbeteren. Slank en fijn gemaakt, zijn deze armbanden ontworpen voor verfijning die niet onopgemerkt kan blijven bij je outfit van de dag. Ze worden om de pols gedragen en bestaan uit een aantal in elkaar grijpende draden voor bedelverbinding zoals hartjes, sterretjes en fijne kraaltjes die een nieuw design armband bieden.
Productbeschrijving:
Wees een klasse apart met de elegante Best Selling Bedelarmband Set van 2, speciaal ontworpen en met de hand gemaakt voor perfectie liefhebbende en naar schoonheid hunkerende klanten. Elk sieraad is verrijkt met een selectie bedels van de sierlijkste hartjes tot glamoureuze kristallen, waardoor een prachtig gevoel van luxe ontstaat.
Deze prachtige collectie is gemaakt met behulp van de meest exquise materialen en rijke detaillering, dus niet alleen zijn deze armbanden perfecte sieraden om elk ensemble aan te vullen en hoofden te draaien, maar ook meesterwerken die de schoonheid van elke kleding een aantal inkepingen hoger zal verbeteren. Verwen jezelf met deze Best-Selling Bedelarmbanden en word gebrandmerkt als de ultieme luxe drager.
Je kunt deze armbanden overdag dragen omdat ze stijlvol zijn, maar je kunt ze ook in laagjes dragen om er ’s avonds mee te pronken. Veelzijdig en chique. Deze Best-Selling Bedelarmbanden zijn meer dan alleen mode; sieraden, het verfijnde handwerk dat bij het maken ervan komt kijken en hun tijdloosheid zijn tekenen waardoor je deze kunstwerken met trots doorgeeft van de ene generatie op de andere. Val op in stijl en zelfvertrouwen met deze essentiรซle armbanden die je zeker zult pakken telkens als je je wilt opsmukken.
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 5 cm |
| maat | Medium |
| merk | Armbanden Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Messing |
| patroon | Effen |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 5 cm |
| kleur | Zilver |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Mia F –
These bracelets are perfect for any occasion. Theyโre versatile and beautifully crafted.