£20.00
Zie er fantastisch uit en voel je geweldig met deze luxe 18K witgouden zirkonia armband om je pols als je modieuze uitspraken doet. Deze armband is gemaakt van kwaliteitsmateriaal en heeft een aantal zirkonia stenen die je pols verfraaien en tegelijkertijd opvallend zijn.
Of het nu gaat om een formele gelegenheid of gewoon om een aantrekkelijk stijlstatement voor bij de normale dagelijkse kleding, deze armband is ideaal voor elke chique vrouw.
Weinig dingen in de garderobe van een vrouw verbeteren haar uiterlijk zo veel als het juiste sieraad, en de 18K Wit Gouden Zirkoon Armband is niets minder dan fantastisch.
Hij is zorgvuldig gemaakt van witgoud en holistisch met zirkonia edelstenen, wat hem een klassieke uitstraling geeft. Er is niets dat zijn schoonheid kan evenaren in de beste van de fijnste kunsten die worden gebruikt om het te ontwikkelen, waardoor het een ideaal juweel is voor vrouwen met een flair voor bling.
Als je haast hebt of over de rode loper loopt, is deze armband het perfecte accessoire dat zeker de aandacht zal trekken.
Belangrijke informatie:
Productnaam: 18K Wit Gold Zirkoon Armband – Beste Vrouwen Armband / Armband
Verpakkingsgrootte: Ze komen in verschillende maten van 100 x 100 x 20 mm.
Stijl: minimalistisch
Materiaal: Australisch koper met een gouden plating
Verwerkingstechnologie: bezet met zirkonia
Productienummer: S0033
Type: Armband
Stijl: Dames
Vorm; Geometrisch type
Gezondheidsfunctie: anti vermoeidheid
Verpakking: onafhankelijke verpakking
Inlegmateriaal: Platina/K Platina met granaten en/of saffieren
Kleur: Wit, Groen, Blauw, Rood, Champagne, Paars Alle maten zijn 18 cm.
Paklijst: 1 Stuk * Armband
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| Kleur | Zilver |
| Merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Titanium |
| patroon | Externe decoraties |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
| kenmerken | Enkel stuk |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Isabella D. –
Iโm thrilled with these bracelets. Theyโre elegant and add a lovely touch to my wardrobe.