£25.00
Welkom bij onze Unisex Handgeweven Turquoise Leren Armband – een nieuw en elegant accessoire om elke dag te dragen. De turquoise tint van de glazen brengt een gewaagdere noot in de outfit en het handgeweven leren inzetstuk geeft een ambachtelijke draai aan de kleding, zodat elk accessoire anders is.
Productbeschrijving:
Dans de rijke levensstijl met onze Unisex Handgeweven Turquoise Leren Armband; exclusief vakmanschap is besteed aan het ontwerpen van dit stuk. Dit verrukkelijke accessoire is chique en elegant; een goede mode-investering om in je garderobe te hebben voor elke gelegenheid, inclusief casual en officiรซle gelegenheden.
De kleur van het gebruikte leer is oogverblindend turquoise waardoor het stijlvol is om de armband te dragen. Daarnaast is het handgeweven patroon duidelijk zichtbaar, wat het niveau van detail beschrijft dat naar de productie van de armband gaat. Omdat de armband unisex verkrijgbaar is, kunnen mannen en vrouwen die hun modegevoel willen laten zien, zich deze armband veroorloven.
Voor die speciale gebeurtenis of gewoon om dat speciale beetje extra aan je alledaagse outfit toe te voegen, zal deze armband zeker hoofden doen omdraaien en je complimenten opleveren. Jij of de beoogde ontvanger van dit stuk zal dit tijdloze stuk koesteren zolang het duurt.
| Gewicht | 0.04 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 5 cm |
| merk | Armbanden Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Armband |
| gewicht | 0, 04 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 5 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Riley D –
Beautiful bracelet. It looks even better in person. The quality is exceptional.